HORECA PARTNERİ OLUN

Biz kimiz?

NOK COFFEE EXPERTS evlere, ofislere, otellere ve restoranlara kahve, kahve makineleri ve kahve çözümleri sağlar.

İnanılmaz kahveler hazırlamaktan ve bu deneyimleri sunmaktan ilham alan insanlarla fikir birliğine varabileceğimize inanıyor ve bu kişiler ve şirketler ile ortaklık sağlamak istiyoruz. Toptan satış ortaklıkları bizim için çok değerlidir ve büyümeleri için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıyız.

Kiminle çalışıyoruz?

 • Oteller

Ankastre öğütücülere ve otomatik süt köpürtme sistemine sahip son teknoloji ürünü tam otomatik makinelerle eksiksiz kahve çözümleri sunuyoruz. Tek bir düğmeye basarak demlenmiş kahve, espresso, kapuçino servis edebilirsiniz. Minimum seviyede eğitim yeterlidir. Kiralık makineler ile sağlanan planlı önleyici bakım programı ile arıza yaşayıp beklemek zorunda kalmazsınız.

 • Restoran ve Kafeler

En son yeniliklere ve kullanımı kolay özelliklere sahip otomatik ve geleneksel espresso makinelerimizle yüksek kârlar elde edebilirsiniz. Müşterilerinizin her seferinde kaliteli kahve almasını sağlamak için personelinizi eğitiyoruz. Ayrıca Menü geliştirme hizmeti, gurme şuruplar ve soslar da sunuyoruz.

 • Ofis/İşletme

Ofisinizde veya evinizde taze çekilmiş kahve çekirdekleri ile mükemmel demlenmiş kahve veya espressonun tadını çıkarın. Güvenilir ve uygun maliyetli NOK Coffee Çözümleri ile çalışanlarınızı üretken kılarken müşterilerinizi de mutlu edin. Makinelerimiz kendi kendini temizleyebilmekte ve kolay kullanım özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır.

Teklifimiz

1. Eğitim ve Bilgi

Ekibinizin, müşterilerinize mümkün olan en iyi deneyimi sunabilmeleri için ihtiyaç duydukları eğitim ve becerilere sahip olmalarını sağlayacağız. Harika kahve demlemekten, espressonuzu çevirmeye, dişli bakımına ve latte sanatına kadar her konuda kurslarla yoğun bir barista eğitimi de sunuyoruz.

 • Kahveye Giriş

Kahvenin tarihçesi, kökeni, çekirdeklerin yetiştirilmesinden toplanmasına, kavrulmasına ve üretimine kadar kahve işinin tüm yönleriyle ilgili bazı ilginç gerçekleri öğreniyor, sonrasında kahve hazırlamayı ve eğlenceli tadım yapmayı öğretiyoruz.

 • Barista Beceri Hazırlık Kursu

Rüya makineye mi sahipsin? Ya da sahip olmak mı istiyorsun... Eğer nasıl sürüleceğini bilmiyorsanız, garajınızda bir spor arabaya sahip olmanın ne anlamı var. Gerçek Barista'nın temeli işte bu düşüncedir. Edindiğin yeni beceriler ile arkadaşlarının aklını uçur.

 • Barista Becerileri Orta Düzey Kursu

Bu 5 günlük yoğun kurs, kahve endüstrisinde başarılı bir kariyerin başlangıcı olacaktır. Kahvenin kökeni ve işi hakkında her şeyi öğrenecek ve eğitimden gerçek bir Barista olarak çıkacaksınız. %85 veya üzeri puan elde eden katılımcılara sertifika verilecektir.

2. Ekipman

Uygun ekipmana sahip olmak, kahve çekirdeklerimizden mükemmel espressoyu yapmak için gereken en hayati unsurdur. Bu sebeple, NOK COFFEE EXPERTS size piyasada edinebileceğiniz en iyi ekipmanı sunar.

Birçok lider markayı da kahve ekipmanları noktasında temsil ediyor olduğumuz için, sizinle direkt olarak çalışmaya ve size en iyisini sunmaya da hazırız.

3. Müşteri Desteği

Kahve ve kahve makineleri tedariği için profesyonel çözüm ortağınız biziz. Bize, her konuda güvenebilirsiniz. Kahve makinenizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, 365 gün, 24 saat size destek vermek için hazır olacağız.

 • Cep: +90 552 874 24 86
 • İnternet sitesi: www.nokcoffee.com
 • E-Posta: info@nokcoffee.com

4. Teknik Servis

Çağrılara mümkün olan en kısa sürede yanıt vermek ve en üst kalitede hizmet verebilmek için tüm Türkiye genelinde geniş bir Servis Teknisyeni ekibine sahibiz. Servis Teknisyenlerimiz, kahvenin her gün ve günün her saati fincanları tekrar tekrar doldurmasını sağlamak için yılların eğitimi ve tecrübesi ile sahadaki hemen hemen her sorunu çözebilecek donanıma ve kapasiteye sahiptir. Nok Coffee Uzman Garantisi. Parça ve işçilik için 1 yıl garanti verilmekte ve komple parçalar ihtiyaç halinde hazır bulunmaktadır.. Espresso makinesinin 4 saat içinde tamir edilememesi durumunda bir servis makinesi (garanti süresi boyunca ücretsiz) sağlıyoruz; Eğer espresso makinesi garanti kapsamı dışındaysa ek ücrete tabidir.

Avantajı: Satışların devamlılığını sağlamak için beklemeye gerek bulunmaz.

5. Kahvemiz

Kahvemizin en önemli unsuru çekirdeklerdir! Ve onları özenle mükemmelliğe kavuruyoruz. Non Coffee Roasters, 2021'den beri İzmir, Türkiye'de en iyi ve en özel kahveleri üretmektedir. Derin aromalar ve zengin dokularla pürüzsüz bir tat sunan Premium Blend'lerimiz ve Tek Menşeili elle kavrulmuş kahvelerimiz, Roastmaster'ımız tarafından dünyanın en iyi kahve yetiştirme bölgelerinde bulunan çiftliklerden ve üreticilerden doğrudan temin edilmektedir.

 • Profesyonel Seri Ürün Yelpazesi

Profesyonel Seri Yelpazemiz, Otel, Restoran ve Catering pazarı için özel olarak tasarlanmış %100 Arabica kahvelerinden oluşur. pazara eksiksiz kahve çözümleri sağlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyimini geliştiren ve The Non Coffee Roasters tarafından yönlendirilen Kahve Profesyonellerimiz, birinci sınıf bir taze kahve için gereken her şeyi elde ettiler.

İster mükemmel bir Espresso ister büyüleyici bir Cappuccino hazırlıyor olun, Profesyonel Seri Karışımlarımız mükemmel bir şekilde çalışır - bir Latte'de sütün içinde yerini almak için yeterli yoğunluğa ve asitliğe ve de tek seferde dökülebilecek güç ve yoğunluğa sahiptir. Birden fazla içecek yapabileceğiniz kusursuz bir ürün. Tüm kahvelerimiz sipariş üzerine kavrulduğundan, tercihinize göre daha açık veya daha koyu bir kavurma tercih edebilirsiniz.

 • Single Origin

Her yıl dünya çapında az sayıda bölgeden en iyi hasadı sağlayan birinci sınıf Arabica kahve çekirdekleri tedarik ediyoruz. Roastmaster'ımız, en iyiyi bulmak için her bölgenin sunduğu yüzlerce fincan kahvenin tadına baktıktan sonra seçimlerini gerçekleştirir.

Çekirdekler, The Non Coffee Roasters'a teslim edildiklerinde paketlendikleri günkü kadar taze olmalarını sağlamak için yüksek rakımda ve işlendiği atmosferi muhafaza edeceği şekilde paketlenir. Daha sonra keyif almanız için gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmak için mükemmel bir şekilde kavrulurlar.

 • Türk Kahvesi:

Gelenek ve hassasiyet dengesinde elle kavrulmuş Türk usulü kahvelerimiz ile, her kahve severin aradığı lezzet keyfini bulacaksınız. Kakule ilaveli veya ilavesiz bu gurme karışımlar, eşsiz kahve deneyimi ve memnuniyet için farklı lezzetler ve aromalar sağlar.

 • Kapsüller:

Kapsül çeşitlerimiz, Roastmaster'ımız tarafından ayrı ayrı seçilmiş ve size harika tada sahip kahve sunmak için özel olarak harmanlanmış birinci sınıf, taze kavrulmuş, %100 Arabica kahve içerir. Tazeliği hapsetmek ve kapsülün ömrünü uzatmak için nitrojenle yıkanan yeni nesil, tamamen geri dönüştürülebilir plastik kapsüller kullanılır.

 1. Yelpazemiz altında aşağıdaki kapsüller bulunur:

 2. Nespresso® Uyumlu Kapsüller

 3. Nescafe Dolce Gusto® Uyumlu Kapsüller

 4. Lavazza A Modo Mio® Uyumlu Kapsüller

 5. Lavazza Blue® Uyumlu Kapsüller

Bizimle ortaklık

Toptan satış ortağı olma konusundaki ilginiz için teşekkür ederiz! Lütfen yerel toptan satış temsilcinizle iletişime geçmenin ilk adımı olan aşağıdaki formu doldurun. Ekipman, fiyatlandırma ve destek konularında size dönüş sağlamak ve tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. İnanılmaz kahve deneyimleri sunmaktan ilham alan insanlarla fikir birliğine varabileceğimize inanıyor ve verimli ortaklıklar arıyoruz. Toptan satış ortaklıkları bizim için çok değerlidir ve onların büyümeleri için gerekeni yapmaya kararlıyız.

Yöresel kahveler, espresso seçenekleri ve kahve makinelerı için Nokcoffee.com profesyonellere kaliteli, geniş ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Kahve üretiminde Dünyanın lider çiftliklerinden seçilen özel çekirdekler; her kahveye özgün reçeteyle, usta kavurucularımız tarafından kavurulur. Böylelikle yöresel kahvelerin yetiştiği topraklardan bünyesine kattığı doğal aroma bileşenleri, en saf ve kusursuz haliyle ortaya çıkmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim formundan veya şirketimizi arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

DETAYLARINIZ:

Ad

Telefon numarasi

SENIN MESAJIN:

MESAJIN: