Toptan kahve satışı

Kafeniz, restoranınız, oteliniz veya ofisiniz için toptan kahveni  web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Toptancı toptancı gezmeden veya onlarca yerden vereceğiniz siparişleri tek bir yerden vererek zamandan tasarruf etmiş olursunuz.Toptan alışverişlerinizdeki tonajlı siparişlerde özel lojistik şirketleri kullanabiliriz. Yöresel kahveler, espresso seçenekleri ve kahve makinelerı için Nokcoffee.com profesyonellere kaliteli, geniş ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Kahve üretiminde Dünyanın lider çiftliklerinden seçilen özel çekirdekler; her kahveye özgün reçeteyle, usta kavurucularımız tarafından kavurulur. Böylelikle yöresel kahvelerin yetiştiği topraklardan bünyesine kattığı doğal aroma bileşenleri, en saf ve kusursuz haliyle ortaya çıkmaktadır. 
Daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim formundan veya şirketimizi arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz:
  • Tel.: +90 552 874 24 86
  • E-mail: info@nokcoffee.com
  • Guatemala, Etiyopya, Kenya, Kosta Rika, Kolumbia gibi farklı ülkelerden getirdiğimiz farklı aromalı Nitelikli Kahve Çeşitleri

    Fiyat Listesi 

İletişim Formu