NOK Coffee Experts ile kahve dükkanınız

Kendi kahve dükkanınıza sahip olmayı hayal ediyor, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Bu heyecan verici süreçte size rehberlik etmeye hazırız. Ekibimiz bir kahve işletmesi kurma konusunda profesyonel yardım sunuyor.

NOK Coffee Experts sadece en iyi kahveleri ihraç etmekle kalmaz, aynı zamanda kahve sektöründe zengin bir deneyime sahiptir. Kahve dükkanı açma hizmetlerimiz, başlangıçtan işletmenizin kapılarını açmasına kadar, geniş bir yelpazede destek içerir. İşte size sunabileceklerimiz:

İş süreci planlaması.

İş süreci planlaması.
Kahve dükkanınızın başarılı bir şekilde işletilmesi için etkili iş süreçleri geliştirmenize yardımcı olacağız.
Finansal planlama.
Hangi yatırımların yapılacağına bağlı olarak bir finansal model seçeceğiz: kendi bütçeniz, bankadan alınacak bir kredi veya yatırımcı çekilmesi. Bu size gerekli harcamaları anlama ve gelirinizi planlama fırsatı verecektir.
İşletme Kaydı.
Bu, profesyonellerin yardımına ihtiyaç duyulan önemli bir aşamadır. Ekibimiz, kayıt için yasal bir form seçmenize, gerekli belgeleri toplamanıza, ticari bir hesap açmanıza ve bir vergi sistemi seçmenize yardımcı olacaktır.
Yasal destek.
Bir kahve dükkanı açma izni almak için, hijyenik ve epidemiyolojik normlara uygunluk, yangın güvenliği normları ve diğerleri gibi belirli gereklilikleri de karşılamak gerekir. Bu konularda da NOK Coffee Experts'in desteğine güvenebilirsiniz.
İşyeri.
Bir kahve dükkanı için yer seçiminde, kira veya mülkiyet, yaya trafiği, konum, güvenlik standartlarına uygunluk gibi işletmenizin başarısını büyük ölçüde belirleyecek pek çok incelik ve nüans vardır. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi seçeneği sizin için seçeceğiz.
Tasarım Projesi.
Hizmetlerimiz bir tasarım projesinin oluşturulmasını da içerir. Dış ve iç mekan, potansiyel müşterilerin gördüğü ilk şey olduğu için önemli bir rol oynar. Burada, kahve dükkanı düzeninin ayrıntılarını iyi bilen bir tasarımcının yardımına ihtiyacınız var. NOK Coffee uzmanları, tercihlerinizi, hedef kitlenizin ihtiyaçlarını ve havalandırma, elektrik ve hijyen standartları gibi kahve dükkanının teknik gereksinimlerini dikkate alarak bir konsept geliştirecek, tarz, renk paleti, mobilya ve dekor seçecektir.

Logo ve marka kitabı.

Tasarımcılarımız konseptinizi yansıtan ve dikkat çeken benzersiz bir logo oluşturacak. Marka kitabı, kahve dükkanınızın görsel kimliğinin tüm platformlarda ve materyallerde tutarlılığını sağlayacak ve marka bilinirliği oluşturmaya yardımcı olacaktır.
Personel Eğitimi.
Kahve dükkanınızın unutulmaz kahve ve en yüksek standartta müşteri hizmeti sunmasını sağlamak için personelinizi eğiteceğiz.
Ekipman seçimi ve ayarlama.
İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre doğru kahve ekipmanını seçmenize, donatmanıza ve kurmanıza yardımcı olacağız. Dünya üreticilerinden geniş bir kahve ekipmanı yelpazesine sahibiz.
Menü geliştirme ve ürün yelpazesi seçimi.
Uzmanlarımız, tercihlerinizin yanı sıra hedef kitlenizin zevklerini ve gereksinimlerini de dikkate alarak çeşitli ve çekici bir menü geliştirmenize, bizden en iyi fiyata satın alabileceğiniz kahve ürünlerini seçmenize yardımcı olacaktır.
Kişiye özel kahve karışımları yaratmak.
Kişiliğinizi ve tarzınızı vurgulayacak benzersiz bir kahve karışımı yaratmaya hazırız.
Bakım ve destek.
Ekipmanınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için 7/24 destek ve bakım sağlamaya hazırız. Bizden satın aldığınız bir makineyi 4 saat içinde tamir edemezsek, kahve dükkanınızı mutlu ve karlı tutmak için size yenisini teminedeceğiz.

Bizimle yaygın hatalardan kaçınabilir ve kahve dükkanı açma fikrinizi mümkün olduğunca verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. NOK Coffee Experts'in profesyonellerine güvenin ve hayalinizi başarılı bir işe dönüştürün! Kendi kahve dükkanınızı açma yolculuğunuza başlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Bizimle İletişime Geçin.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

DETAYLARINIZ:

Ad

Telefon numarasi

SENIN MESAJIN:

MESAJIN: