Biz kimiz?

NOK Coffee Experts – kahve dünyasının uzmanı

NOK Coffee Experts sadece uzman kahve kavurucularından oluşan bir şirket değildir. Her çekirdeğin içindeki güzelliği görebilen, mükemmellik arayışından ve kahve sevgisinden ilham alan insanların hikayesidir. Hedefimiz, dünyanın dört bir yanındaki en iyi çekirdekleri aramak ve insanların kalbinde unutulmaz bir tat bırakacak, eşsiz kahveler yaratmaktır.

Bizim hikayemiz

En iyi fikirler genellikle, tutku ve adanmışlıktan doğar. Birçok insan henüz ö zel kahve dünyasından habersizken, Fouad ve Farid kahve içeceklerini mükemmelleştirmek için, yeni tatlar ve fikirler aradılar. Arabica'nın çeşitliliğini incelediler ve özel kahvelerinin temelini oluşturacak eşsiz çekirdekleri keşfetmeye çalıştılar. Yol boyunca karşılaşılan büyük zorluklara rağmen, arkadaşlar her gün kahve endüstrisi dünyasının daha da derinlerine indiler.

Kahvenin kökenlerine seyahat ettiler, Güney Amerika'daki çiftçilerle tanıştılar ve insanların kahve çekirdeklerini yetiştirmek ve işlemekiçin nasıl sıkı çalıştıklarını gördüler.

Şlar aracıları atlamaya ve çekirdekleri doğrudan çiftçilerden almaya karar verdiler. Bu pahalı bir karardı, ancak kahve çekirdeklerinin yetiştirilmesi ve işlenmesi süreci hakkında daha fazla bilgi edinmenin, tek yolunun bu olduğunu fark ettiler. NOK Coffee Experts'in kalbi bu şekilde atmaya başladı.

Yeşil kahve

Çok çalışarak ve mükemmellik için çabalayarak, kahve ihracat şirketimiz dünyanın farklı yerlerinden kaynak sağlayarak başarılı bir şekilde büyüdü. NOK Coffee Experts artık çeşitli yeşil kahve üreticisi ülkelerden doğrudan kaynak sağlıyor, bağlantılarımız ufkun çok ötesine uzanıyor ve en iyi tarlalara erişim sağlıyor. Sürecin her adımına özel önem veriyor, çiftçilerle kişisel olarak etkileşime giriyor, ve müşterilerimize sunmadan önce çekirdeklerin kalitesini inceliyoruz..

Taze kavrulmuş kahve

Zaman içinde yeşil kahve ihracatını başarıyla gerçekleştiren şirketimiz, kahve çekirdeklerini kendi bünyesinde kavurmaya başlamak gibi stratejik bir karar aldı. Bu sayede yüksek kaliteyi benzersiz felsefemiz ve standartlarımızla birleştiren, hazır bir ürün yarattık ve sunduk. Yeşil kahve ihracatındaki deneyimimiz bize hammaddenin menşei, ve kalitesi hakkında değerli bilgiler verdi ve şimdi bu bilgileri müşterilerimizi memnun etmek için her kavurmaya aktarıyoruz. Kahvenin her zaman sipariş teslim edilmeden hemen önce kavrulması, eşsiz tazelik ve kalite sağlamasıyla gurur duyuyoruz.

NOK Coffee Experts – kahve endüstrisi uzmanı

Şirketimiz her zaman, zamanın nabzını tutuyor, sürekli gelişim için çabalıyor ve kahve endüstrisindeki yenilikleri takip ediyor. Bugün kendimizi güvenle kahve dünyasında uzman olarak adlandırabilir, bunu haklı itibarımız ve müşterilerimizin güveni ile teyit edebiliriz. NOK Coffee Experts ekibi size sadece geniş bir yeşil ve taze kavrulmuş kahve çeşitliliği değil, aynı zamanda kapsamlı çözümler de sunmaktan memnuniyet duyar: dünya markası kahve ekipmanlarından kendi kahve kavurma işinizi kurmanız ve kahve satış noktaları açmanıza kadar size destek sağlar. Ayrıca benzersiz bir kahve markası yaratmanıza ve her fincan kahveyi sadece bir içecek değil, gerçek bir sanat eseri haline getirmek için personelinizi eğitmenize yardımcı olabiliriz.

NOK özel kahveleri - benzersiz tatların peşinde

NOK Kahve Uzmanları her gün kahve dünyasında yeni ufuklar açmak için çabalıyor, ürünümüzü mükemmelleştirmek için benzersiz tatlar ve yenilikçi fikirler arıyor. Arabica'nın çeşitliliğini sürekli olarak keşfediyor, özel kahvelerimizin temelini oluşturacak çok nadir ve benzersiz çekirdekleri keşfetmeye çalışıyorlar. Kahve endüstrisine olan tutkuları ve bağlılıklarının yanı sıra kaliteye olan bağlılıkları, onları özel kahvelerimizi benzersiz ve unutulmaz kılmak için sürekli gelişmeye itiyor.

NOK Coffee Experts ile ortak olmayı seçmeniz için beş neden:

1. Ödün vermeyen kalite. Her kahve çekirdeğinin en yüksek kalitede olmasını garanti ediyoruz, çünkü iş ortaklarımızı özenle seçiyor ve hasattan toplama ve kavurmaya kadar üretimin tüm aşamalarını dikkatle takip ediyoruz.

2. Esnek Fiyatlandırma Politikası. Her işletmenin benzersiz olduğunu biliyoruz, bu nedenle ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi dikkate alan esnek bir fiyatlandırma politikası sunuyoruz

3. Profesyonel destek. Uzman ekibimiz, işbirliğinin her aşamasında size kapsamlı destek sağlamaya hazırdır. İdeal kahve yelpazesini seçmenize, etkili bir kahve menüsü geliştirmenize personelinizi eğitmenize ve kahve endüstrisinde bir iş kurmakla ilgili sorulara ve tüm konularda yardımcı olacağız

4. Küresel Lojistik. İzmir'deki ofisimiz ve Azerbaycan ve Avrupa'daki depolama tesislerimizle, geniş pazar kapsamı ve ürünlerimizin dünyanın her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

5. Güvenilirlik ve uzun vadeli ortaklık. Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmaya çalışıyoruz, bu nedenle işbirliğimizde güvenilirlik ve sabitlik sağlamak için mümkün olan her şeyi yapıyoruz. Başarınıza yönelik sorumluluğumuza ve bağlılığımıza güvenebilirsiniz. Müşterilerimiz büyük oteller, restoranlar, kafeler, şekerleme mağazaları, iş merkezleri ve aromatik ev yapımı kahve severlerdir.

Kahve ailemizin bir parçası olma ve NOK Coffee Experts ile işbirliğinin tüm avantajlarından yararlanma fırsatını kaçırmayın!